Beta

Kontakt

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze
65-602 Zielona Góra, ul. Miodowa 11
tel. 68 419-69-00, fax 68 454 82 52,
e-mail: sekretariat@wfosigw.zgora.pl
NIP 973-02-77-026, REGON 080470380
Bank Gospodarstwa Krajowego
oddział w Zielonej Górze
nr: 74 1130 1222 0030 2042 3620 0001

 
 

Skrytka  ePUAP:


 

godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek od 7:30 do 15:30

   

   

Biuro Funduszu:

Kierownik Wydziału / Główna księgowa    
Elżbieta Rozmus tel. 68 419 69 24 e-mail: erozmus@wfosigw.zgora.pl
     
Pracownicy    
Dorota Skrzypczak tel. 68 419 69 42 e-mail: dskrzypczak@wfosigw.zgora.pl
Juliusz Kordoń tel. 68 419 69 06 e-mail: jkordon@wfosigw.zgora.pl
Ewelina Petela tel. 68 419 69 41 e-mail: epetela@wfosigw.zgora.pl
Iwona Łukasiewicz tel. 68 419 69 03 e-mail: ilukasiewicz@wfosigw.zgora.pl
     

 

Kierownik Wydziału    
Marcin Kostrzewa tel. 68 419 69 11 e-mail: mkostrzewa@wfosigw.zgora.pl    
     
Pracownicy    
Paulina Piotr tel. 68 419 69 34 e-mail: ppiotr@wfosigw.zgora.pl 
Alicja Koszewar tel. 68 419 69 37 e-mail: akoszewar@wfosigw.zgora.pl
Urszula Kuryło tel. 68 419 69 32 e-mail: ukurylo@wfosigw.zgora.pl
Urszula Poszwald tel. 68 419 69 31 e-mail: uposzwald@wfosigw.zgora.pl
Jolanta Sadowska-Kozak tel. 68 419 69 33 e-mail: jsadowska@wfosigw.zgora.pl
Małgorzata Czapniewska tel. 68 419 69 22 email: mczapniewska@wfosigw.zgora.pl
Beata Łączak tel. 68 419 69 12 email: blaczak@wfosigw.zgora.pl
Karolina Waszkiewicz tel. 68 419 69 18 email: kwaszkiewicz@wfosigw.zgora.pl
Edyta Drózd tel. 68 419 69 20 email: edrozd@wfosigw.zgora.pl
Magdalena Graczyk tel. 68 419 69 21 email: mgraczyk@wfosigw.zgora.pl
Kornelia Szostak tel. 68 419 69 13 email: kszostak@wfosigw.zgora.pl
Monika Urbaniak tel. 68 419 69 23 email: murbaniak@wfosigw.zgora.pl
Aneta Rawska tel. 68 419 69 26 email: arawska@wfosigw.zgora.pl
Agnieszka Zawierta tel. 68 419 69 25 email: azawierta@wfosigw.zgora.pl
     

 

Juliusz Kordoń tel. 68 419 69 06 e-mail: jkordon@wfosigw.zgora.pl
     
     

 

Aleksandra Boratyńska tel. 68 419 69 19 e-mail: aboratynska@wfosigw.zgora.pl
Małgorzata Czapniewska tel. 68 419 69 22 e-mail: mczapniewska@wfosigw.zgora.pl
Paulina Piotr tel. 68 419 69 34 e-mail: ppiotr@wfosigw.zgora.pl
Beata Łączak tel. 68 419 69 12 e-mail: blaczak@wfosigw.zgora.pl
Karolina Waszkiewicz tel. 68 419 69 13 e-mail: kwaszkiewicz@wfosigw.zgora.pl

 

Sylwia Mazurek tel. 68 419 69 14 lub 887 447 783 e-mail: smazurek@wfosigw.zgora.pl    
Marcin Kostrzewa tel. 68 419 69 11 e-mail: mkostrzewa@wfosigw.zgora.pl
Anna Sojka tel. 68 419 69 30 lub 887 447 782 e-mail: asojka@wfosigw.zgora.pl
Aleksandra Boratyńska tel. 68 419 69 19 e-mail: aboratynska@wfosigw.zgora.pl
Stanisław Ładysz tel. 68 419 69 10 e-mail: sladysz@wfosigw.zgora.pl

 

     
Janusz Paweł Frątczak tel. 68 419 69 09 e-mail: jpfratczak@wfosigw.zgora.pl

 

Janusz Paweł Frątczak tel. 68 419 69 09 e-mail: jpfratczak@wfosigw.zgora.pl

 

Janusz Paweł Frątczak tel. 68 419 69 09 e-mail: iod@wfosigw.zgora.pl

 

metryka

Data udostępnienia: 2015-03-17, 08:19:50
Udostępnił: Marcin Kostrzewa
Wprowadził: Marcin Kostrzewa
Data ostatniej modyfikacji: 2020-10-16, 11:34:36