Beta

UWAGA SZKOLENIE. 15 września br. o godz. 17:00 w Sulęcińskim Ośrodku Kultury, ul. Moniuszki 1.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze serdecznie Państwa zaprasza na spotkanie dotyczące finansowania inwestycji z zakresu efektywności energetycznej i Odnawialnych Źródeł Energii

organizowane w ramach programu pn.: „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE”, które odbędzie się w dniu

15 września br. o godz. 17:00 w Sulęcińskim Ośrodku Kultury, ul. Moniuszki 1.

Szkolenie kierowane jest do osób fizycznych będących właścicielami lub współwłaścicielami budynków jednorodzinnych (zarówno istniejących jak i nowobudowanych), lokali w domach wielorodzinnych oraz do rolników indywidualnych.

W trakcie szkolenia pracownicy Wojewódzkiego Funduszu wyjaśnią na co można uzyskać dotacje (od 30% do nawet 90% dla osób najuboższych) i w jaki sposób ubiegać się o dofinansowanie m.in. na wymianę starego pieca na nowoczesny, termomodernizację domów (docieplenie ścian, wymianę okiem i drzwi zewnętrznych) czy zakup paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła.

 

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani uzyskaniem dotacji, lub znacie osoby, które mogą być tą tematyką zainteresowane, serdecznie zapraszamy na spotkanie!