Beta

Zmiana organizacji pracy Funduszu w związku z pandemią COVID-19

Szanowni Państwo,

W celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, mając na względzie troskę o bezpieczeństwo Państwa oraz naszych Pracowników, uprzejmie informujemy, że od 26 marca 2020 r. do odwołania Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze pracuje zdalnie.

W związku z tym, że dostęp do siedziby Funduszu przy ul. Miodowej 11 w Zielonej Górze będzie niemożliwy, uprzejmie prosimy o kontakt z pracownikami WFOŚiGW drogą mailową lub telefoniczną. Adresy mailowe i numery telefonów do ekspertów i koordynatorów poszczególnych programów priorytetowych i komponentów dziedzinowych oraz doradców energetycznych są dostępne na stronie internetowej www.wfosigw.zgora.pl, w zakładce KONTAKT: Wydział Ekspertyz Ekonomiczno-Inżynierskich oraz  Zespół Doradców Energetycznych.

O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na stronie www.wfosigw.zgora.pl, a poniżej przypominamy adresy, z których – od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30 – mogą Państwo skorzystać w celu kontaktu z Funduszem:

WFOŚiGW w Zielonej Górze

ul. Miodowa 11

65-602 ZIELONA GÓRA

tel. 68 419 69 00

 

Przepraszamy za niedogodności i zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby je zminimalizować.

Liczymy na Państwa zrozumienie.

 

Zarząd WFOŚiGW w Zielonej Górze