Beta

My doradzamy - Ty oszczędzasz! Zapraszamy do punktu konsultacyjnego Projektu Doradztwa Energetycznego w Zielonej Górze

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze serdecznie Państwa zaprasza na Dni Otwarte Funduszy Europejskich, które odbędą się 7 października 2022 roku, w godz. 9.00-14.00, w siedzibie przy ul. Miodowej 11, w Zielonej Górze.

W punkcie konsultacyjnym Zespół Doradców Energetycznych udzieli porady na co można uzyskać dotacje i w jaki sposób ubiegać się o dofinansowanie mi.in. na wymianę starego pieca na nowoczesny, termomodernizację domów (docieplenie ścian, wymianę okien i drzwi zewnętrznych) czy zakup paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła.

Istnieje wiele Programów, z których środki mogą być wykorzystane na poprawę efektywności energetycznej Twojego budynku. Przyjdź, dowiedz się, skorzystaj.

 

Kto może skorzystać z nieodpłatnych usług doradczych?

  • osoby fizyczne
  • przedsiębiorstwa
  • sektor publiczny, w tym gminy
  • sektor mieszkaniowy, w tym wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe

Serdecznie zapraszamy na spotkanie!

Doradcy w WFOŚiGW w Zielonej Górze działają w ramach OGÓLNOPOLSKIEGO SYSTEMU WSPARCIA DORADCZEGO DLA SEKTORA PUBLICZNEGO, MIESZKANIOWEGO ORAZ PRZEDSIĘBIORCÓW W ZAKRESIE EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ ORAZ OZE. Więcej informacji o systemie można znaleźć w zakładce SYSTEM DORADZTWA ENERGETYCZNEGO https://www.wfosigw.zgora.pl/informacja-o-systemie