Beta

Komunikat o wstrzymaniu bezpośrednich konsultacji

Szanowni Państwo,

 

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze informuje, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce oraz w naszym województwie (lubuskie), związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 i tym samym zwiększone ryzyko jego przenoszenia, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, Zarząd WFOŚiGW w Zielonej Górze w dniu 11 marca 2020 r. podjął decyzję o wstrzymaniu do odwołania bezpośrednich konsultacji w Funduszu dotyczących możliwości udzielania pomocy finansowej, programów finansowania przedsięwzięć, w tym programu CZYSTE POWIETRZE.

Prezes Funduszu apeluje do wszystkich Wnioskodawców i Beneficjentów, by powstrzymali się z osobistym składaniem wniosków czy zapytań w siedzibie WFOŚiGW i korzystali z komunikacji elektronicznej, telefonicznej lub z poczty tradycyjnej, ponieważ dostęp do Funduszu może być utrudniony.

 

Wnioski o dofinansowanie, wnioski o płatność oraz wszelką inną korespondencję prosimy kierować drogą elektroniczną (w tym przez Portal Beneficjenta) i pocztową.

Prosimy o korzystanie z informacji telefonicznej oraz usług elektronicznych:

Infolinia dot. Programu Czyste Powietrze: 68 419 69 49

Kontakt e-mail: sekretariat@wfosigw.zgora.pl

Strona internetowa Funduszu: www.wfosigw.zgora.pl

Portal Beneficjenta - Program Czyste Powietrze: https://czystepowietrze.wfosigw.zgora.pl/