Beta

Doradcy energetyczni przeprowadzili szkolenie dla Wspólnot i Spółdzielni Mieszkaniowych z Powiatu sulęcińskiego

Dnia 9 marca 2017 roku w Urzędzie Miejskim w Sulęcinie odbyło się szkolenie skierowane dla Wspólnot i Spółdzielni Mieszkaniowych z terenu Powiatu sulęcińskiego.

Szkolenie odbyło się w ramach „Ogólnopolskiego systemu wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE”.

W trakcie szkolenia omówiono następujące tematy:

  1. Projekt doradztwa energetycznego, zakres usług doradców, w tym możliwość weryfikacji audytów energetycznych.
  2. Dofinansowanie dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych – efektywność energetyczna ® PREMIA TERMOMODERNIZACYJNA.
  3. Dofinansowanie dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych – efektywność energetyczna ® REGIONALNY PROGRAM OPERACYJNY WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO LUBUSKIE 2020.
  4. Zagadnienia ogólne dotyczące termomodernizacji – m.in. obowiązujące normy, technologie dociepleń, najczęściej popełniane błędy w trakcie remontów.

Szkolenie prowadzone było przez Doradców Energetycznych z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.

Wszystkie Gminy, a także inne podmioty, które byłyby zainteresowane zorganizowaniem lub wzięciem udziału w podobnym szkoleniu, zapraszamy do kontaktu z Zespołem Doradców Energetycznych Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.

 

sporządziła: Alicja Abramowicz

Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorców w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE”

Galeria zdjęć: