Beta

Spotkania informacyjne w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”

W związku z wdrażaniem Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” WFOŚiGW w Zielonej Górze informuje, iż od 4 września 2018 r. na terenie Województwa Lubuskiego rusza cykl spotkań z mieszkańcami, na których pracownicy Wojewódzkiego Funduszu oraz Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska przybliżą założenia Programu oraz procedurę składania wniosków.

 

Poniżej załączamy harmonogram spotkań w terminie od 4 września do 18 października br.

Spotkania informacyjne planowane są na terernie wszystkich gmin województwa lubuskiego.
Harmonogram kolejnych spotkań informacyjnych będzie umieszczany sukcesywnie na stronie Funduszu.

Spotkania w październiku:

w dniach 15-18.10.2018

Gmina Powiat Data spotkania Godzina Spotkania miejsce realizacji + adres
Brody żarski 2018-10-15 (poniedziałek) 18:00 Wieś Datyń gminna sala - Brody 68-343
Bytnica krośnieński 2018-10-16 (wtorek) 18:00 Świetlica Wiejska w Bytnicy ,66-630, Bytnica
Cybinka słubicki 2018-10-16 (wtorek) 18:00 Zespół Szkół w Cybince , Sala Nr 13, Szkolna 15 ,69-108 Cybinka
Przyborów nowosolski 2018-10-16 (wtorek) 18:00 Sala Wiejska w Przyborowie, ul. Nowosolska, Przyborów
Lubrza świebodziński 2018-10-17 (środa) 18:00 Dom Kultury w Lubrzy oś. Szkolne 13 ( sala konferencyjna), 66-218 Lubrza
Gorzów Wielkopolski (Miasto) Gorzów Wielkopolsk 2018-10-17 (środa) 18:00 ul. Chopina 52, budynek 5 (aula), 66-400 Gorzów Wielkopolski
Sława wschowski 2018-10-17 (środa) 18:00 Sławskie Centrum Kultury, Głogowska 5, 67-410 Sława
Lubniewice sulęciński 2018-10-18 (czwartek) 18:00 Gminny Ośrodek Kultury pod Morwą, Jana Pawła II 51b, 69-210 Lubniewice
Żary żarski 2018-10-18 (czwartek) 18:00 Żarski Dom Kultury, Wrocławska 7, 68-200 Żary
Jasień żarski 2018-10-18 (czwartek) 18:00 Świetlica Wiejska u Budziechowie, Budziechów 79,68-300

w dniach 8-12.10.2018

 

Gmina Powiat Data spotkania Godzina Spotkania miejsce realizacji + adres
Kolsko nowosolski 2018-10-08 (poniedziałek) 18:00 Sala Gminnego Domu Kultury, ul. Piastowska 39, 67-415, Kolsko
Krzeszyce sulęciński 2018-10-09 (wtorek) 18:00 Remiza OSP, ul. Skwierzyńska, 66-435 Krzeszyce
Lubsko żarski 2018-10-09 (wtorek) 18:00 Lubski Dom Kultury Kawiarnia Mocca, ul. Plac Jana Pawła II, 68-300 Lubsko
Nowa Sól G. nowosolski 2018-10-09 (wtorek) 18:00 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Hala sportowa, ul. Świętej Barbary 2, 67-100 Nowa Sól
Kostrzyn nad Odrą gorzowski 2018-10-10 (środa) 18:00 Kostrzyńskim Centrum Kultury, ul. Sikorskiego 34, Kostrzyn nad Odrą
Nowe Miasteczko nowosolski 2018-10-10 (środa) 18:00 Sala konferencyjna w Centrum Ratownictwa Pożarniczego w Nowym Miasteczku, ul. Głowacka 13, 67-124, Nowe Miasteczko
Rzepin słubicki 2018-10-10 (środa) 18:00 Miejski Dom Kultury w Rzepinie, sala kinowa, ul. Słubicka 3, 69-110, Rzepin
Siedlisko nowosolski 2018-10-10 (środa) 18:00 Sala wiejska w Siedlisku przy ulicy Plac św. Floriana 16
Gubin (miasto) krościeński 2018-10-11 (czwartek) 18:00 Dom Kultury, ul. Westerplatte 17, Gubin
Kłodawa gorzowski 2018-10-11 (czwartek) 18:00 Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 1 Kłodawa 66-415
Lubiszyn gorzowski 2018-10-11 (czwartek) 18:00 "Sala widowiskowa" ul. Myśliborska 9, 66-433Lubiszyn
Strzelce Krajeńskie strzelecko-drezdenecki 2018-10-11 (czwartek) 18.00 Ośrodek Kultury, ul. Wojska Polskiego 7, 66-500 Strzelce Krajeńskie
Wschowa wschowski 2018-10-11 (czwartek) 18.00 Budynek Ratusza, Rynek 1, Wschowa 67-400
Kargowa zielonogórski 2018-10-12 (piątek) 18.00 Mediateka w Kargowej, ul. Słodowa 2, Kargowa 66-120
Łagów świebodziński 2018-10-12 (piątek) 18.00 Świetlica przy Urzędzie Gminy ul. Spacerowa 12, 66-220 Łagów
Przewóz żarski 2018-10-12 (piątek) 18:00 Gminny Ośrodek Kultury w Przewozie ul. Sportowa 14, 68-132 Przewóz
Szczaniec   2018-10-12 (piątek) 18.00 Centrum Kultury i Biblioteki ul. Herbowa 31, Szczaniec 66-225
Witnica gorzowski 2018-10-12 (piątek) 18:00 Regionalne Centrum Ratownictwa, ul. Żwirowa 2, 66-460 Witnica

 

w dniach 1-7.10.2018

 

Gmina Powiat Data spotkania Godzina Spotkania miejsce realizacji + adres
Dobiegniew strzelecko-drezdenecki 2018-10-07 18:00 Urząd Miejski w Dobiegniewie, Dembowskiego 2, 66-520, Dobiegniew
Zielona Góra (miasto) Zielona Góra 2018-10-06 18:00 Centrum Biznesu, sala nr 301 na 3 pietrze, Bohaterów Westerplatte 23, 65078, Zielona Góra
Trzebiechów zielonogórski 2018-10-06 18:00 Trzebiechowski Ośrodek Kultury, Sulechowska 2, 66-132, Trzebiechów
Dąbie krośnieński 2018-10-06 18:00 Świetlica Wiejska w Dąbiu, ul. Szeroka 6b, Dąbie
Żary gmina wiejska żarski 2018-10-05 18:00 Świetlica Wiejska w Sieniawie Żarskiej, Sieniawa Żarska 151, 68-213, Lipinki Łużyckie
Wymiarki żagański 2018-10-05 18:00 Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteki, Księcia Witolda 7, 68-131, Wymiarki
Małomice żagański 2018-10-05 18:00 Szkoła Podstawowa nr 1, Plac Tysiąc Lecia, 67320, Małomice
Trzebiel żarski 2018-10-04 18:00 Sala Widowiskowa przy Urzędzie Gminy, Żarska 41, 68-212, Trzebiel
Szprotawa żagański 2018-10-04 18:00 Szprotawski Dom Kultury, Mickiewicza 1, 67-300, Szprotawa
Nowogdód Bobrzański zielonogórski 2018-10-04 18:00 Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji, Pocztowa 7, 66-010, Nowogdód Bobrzański
Otyń nowosolski 2018-10-03 18:00 Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu, Żeromskiego 3, 67106, Otyń
Sulęcin sulęciński 2018-10-02 18.00 Sulęciński Ośrodek Kultury, Moniuszki 1, 69-200, Sulęcin
Bobrowice krośnieński 2018-10-02 18.00 Świetlica Wiejska Bobrowice, Bobrowice, 66-627, Bobrowice
Słubice słubicki 2018-10-01 18.00 Słubicki Miejski Ośrodek Kultury, I Maja 1, 69-100, Słubice
Bogdaniec gorzowski 2018-10-01 18.00 Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej, Pocztowa 7, 66-450, Bogdaniec
         

 

Spotkania we wrześniu:

Gmina Powiat Data spotkania Godzina Spotkania miejsce realizacji + adres
Łęknica żarski 2018-09-28 18:00 Straż Pożarna, Dworcowa 15a, 68-208, Łęknica
Lipinki Łużyckie żarski 2018-09-28 18:00 Gminny Ośrodek Kultury, Główna, 68-213, Lipinki Łużyckie
Krosno Odrzańskie krośnieński 2018-09-27 18:00 Zamek Piastowski, Szkolna 1, 66-600, Krosno Odrzańskie
Gozdnica żagański 2018-09-27 18:00 Dom Kultury, Ceramików 25, 68-130, Gozdnica
Kożuchów nowosolski 2018-09-26 18:00 "Centrum Kultury ,,Zamek"", Klasztorna 14, 67-120, Kożuchów"
Brzeźnica żagański 2018-09-26 18:00 Urząd Gminy Brzeźnica, Zielonogórska 30, 68-113, Brzeźnica
Żagań - Gmina wiejska żagański 2018-09-26 18:00 Swietlica, Bożnów 56, 68-100, Żagań
Niegosławice żagański 2018-09-25 18:00 Gminne Centrum Kultury, Gościeszowice 90, 67-312, Gościeszowice
Tuplice żarski 2018-09-24 18:00 Gminny Ośrodek Kultury w Tuplicach, ul. Mickiewicza
Iłowa żagański 2018-09-24 18:00 Sala Konferencyjna Gminnego Centrum Kultury i Sportu 1 piętro, Żagańska 15, 68-120, Iłowa
Maszewo krośnieński 2018-09-24 18:00 Świetlica Wiejska w Maszewie, Maszewo 71, 66-614, Maszewo
Bytom Odrzański nowosolski 2018-09-21 18.00 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Aleja Złotej Jesieni 1, Bytom Odrzański
Szlichtyngowa wschowski 2018-09-20 18.00 Sala miejska nr 1 przy ulicy Głogowskiej, Szlichtyngowa
Bojadła zielonogórski 2018-09-19 18.00 Gminny Ośrodek Kultury, ul. Boczna 1a, Bojadła
Zabór zielonogórski 2018-09-18 18.00 Sala Wiejska w Zaborze, ul.Lipowa 15, Zabór
Deszczno gorzowski 2018-09-18 18.00 Sala Wiejska, ul.Strażacka 7, Deszczno
Torzym sulęciński 2018-09-15 16.00 Remiza Strażacka w Torzymiu, ul. Strażacka11, 66-235 Torzym
Skąpe świebodziński 2018-09-14 16.00 Sala Wiejska w Skąpe, Skąpe 48, 66-213 Skąpe
Zbąszynek świebodziński 2018-09-14 16.00 Zbąszynecki Ośrodek Kultury ul. Wojska Polskiego 18, 66-210 Zbąszynek
Świebodzin świebodziński 2018-09-12 16.00 Świebodziński Dom Kultury ul. Piłsudskiego 39/41 66-200 Świebodzin
Stare Kurowo strzelecko-drezdenecki 2018-09-10 16.00 Gminny Ośrodek Kultury ul. Pocztowa 8, 66-540 Stare Kurowo
Trzciel międzyrzecki 2018-09-10 16.00 Salka Narad Urzędu Miejskiego w Trzcielu, ul. Poznańska 22, 66-320 Trzciel
Pszczew międzyrzecki 2018-09-07 16.00 GOK sala widowiskowa ul. Zamkowa 14 w Pszczewie
Przytoczna międzyrzecki 2018-09-07 16.00 Gminny Ośrodek Kultury sala widowiskowa
Międzyrzecz międzyrzecki 2018-09-07 16.00 Międzyrzecki Ośrodek Centrum Kultury; ul. Konstytucji 3 Maja; 66-300 Międzyrzecz 
Skwierzyna międzyrzecki 2018-09-06 16.00 Aula Zespołu Szkół Technicznch w Skwierzynie przy ul. Poznańskiej 1
Ośno Lubuskie słubicki 2018-09-05 16.00 Urzęd Miejski w Ośnie Lubuskim, ul. Rynek 1, 69-220 Ośno Lubuskie, Sala Rajców
Zwierzyn strzelecko-drezdenecki 2018-09-05 16.00 Gminna Biblioteka Publiczna w Zwierzynie, ul. Strzelecka 3A, 66-542 Zwierzyn
Bledzew międzyrzecki 2018-09-05 16.00 Sala wiejska: Rynek 3, 66 – 350 Bledzew
Gubin G. krośnieński 2018-09-05 16.00 Siedziba Urzędu Gminy, ul. Obrońców Pokoju 20, 66-620 Gubin, sala narad, I piętro
Słońsk sulęciński 2018-09-04 16.00 Wieś Przyborów w Gminie Słońsk- sala wiejska nr ew. nieruchomości 37A
Górzyca słubicki 2018-09-04 16.00 Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich przy ul. Polnej 8/1 69-113 Górzyca

 

 

 

Partnerzy Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”